facebook
Facebook
facebook
Tweeter
facebook
Google+

Rejestracja

Gabinet stomatologiczny DUO-MED oferuje szereg usług dentystycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i chirurgii stomatologicznej. Siedziba naszej kliniki znajduje się we Wrocławiu, wizyty umawiane są telefonicznie. Szczegółowe dane udostępniliśmy poniżej.

Rejestracja telefoniczna:
tel/fax: 71 355 00 71,
kom. +48 504 005 883

E-mail: marzena.gabinet@dominiak.net.pl

Sposób płatności - gotówka, karta, płatności ratalne. SPRAWDŹ!

nr konta: 09 1140 2017 0000 4802 0539 3006

W naszym gabinecie akceptujemy wszystkie rodzaje kart płatniczych i kredytowych.
Mają Państwo możliwość płatności ratalnej za wykonane leczenie stomatologiczne. Umożliwia to natychmiastowe rozpoczęcie leczenia mimo braku środków na pokrycie jego kosztów.

Jednocześnie informujemy iż od dnia 01.06.14 nie uwzględniamy płatności przelewem.

eMEDIRATY

 E-Mediraty to najkrócej mówiąc elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach, bez pośrednictwa weryfikatora. Aplikacja skierowana do wszystkich klientów (pacjentów), którzy mają opory przed rozmową z pracownikiem Ratalnie.com.  Dzięki aplikacji eMediraty pacjent, który zna już wstępny termin zabiegu i jego koszt, może w prosty sposób złożyć wniosek kredytowy podając niezbędne dane, dzięki którym w ciągu 5 minut otrzyma decyzję i wiążącą ofertę. Po wygenerowaniu umowy dla Pacjenta wskazany gabinet będzie poinformowany o tym fakcie drogą mailową.