facebook
Facebook
facebook
Tweeter
facebook
Google+

Konferencje

WDI- Wrocławskie Dni Implantologii

www.wdi.wroclaw.pl

Prof. Marzena Dominiak jest pomysłodawcą i głównym organizatorem międzynarodowej konferencji implantologicznej.

WDI- Wrocławskie Dni Implantologii-

jest to spotkanie, którego celem jest stworzenie  p l a t f o r m y  w s p ó ł p r a c y ponad podziałami dla lekarzy, techników, firm zajmujących się promowaniem wiedzy, sprzętu i materiałów stomatologicznych, zwłaszcza związanych z szeroko pojmowaną implantologią a także stowarzyszeń, towarzystw stomatologicznych, w tym implantologicznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Celem jego jest promowanie najnowszej wiedzy opartej na szerokim doświadczeniu klinicznym i wiedzy prelegentów zapraszanych do wygłoszenia wykładów, seminariów, kursów czy szkoleń praktycznych. Uczestniczące-zaproszone do udziału w spotkaniach firmy stomatologiczne są kwintesencją staranności i jakości  promowanych przez siebie produktów. W ten sposób powstaje platforma dla poznania się, poszerzenia kontaktów czy ten nawiązania nowych, dla poszerzania wiedzy zarówno teoretycznej, praktycznej, jak i produktowej. Staramy się tak kreować spotkania, aby poruszać się w grupie najlepszych pod każdym względem. Pomimo ogromnego nacisku na walory kliniczne podkreślamy również wymiar naukowy takich spotkań. Ten element jest niezmiernie ważny, aby uwspółcześniać cały czas przedstawianą Państwu wiedzę. Dlatego też stawiamy na najwyższej jakości materiały konferencyjne z przygotowanym elementem dydaktycznym czy to w postaci przedruków ciekawych artykułów lub albumów-książek przedstawiających poruszane tematy.

Dla podniesienia walorów poznawczych, sięgania po to co nowe i nieznane, pomimo że trudne, zapraszamy gości, którzy swoją charyzmą, entuzjazmem i silą pokazują nam swoje wyzwania, które pokonując przynoszą im olbrzymią satysfakcję. Chwilę te powinny być oknem na świat, na potęgę siły i potrzeby zdobywania w każdej dziedzinie życia. Winny także motywować do działania i dawać chęć ciągłego doskonalenia.

Podczas konferencji zostały wydane trzy książki dotyczące leczenia implantologicznego, jedna w języku polskim, dwie w języku angielskim. Zawierają one najnowsze osiągnięcia w leczeniu implantologicznym, zarówno w leczeniu zespołowym, jak i podkreślają niezwykle ważne walory estetyczne w rehabilitacji implantologicznej. Współautorzy książek są cenionymi wykładowcami w kraju i za granicą. Pozycje książkowe są do nabycia zarówno w Klinice Stomatologicznej- duo med, jak i przez stronę internetową www.wdi.wroclaw.pl. Jeśli jesteś zainteresowany czekamy na kontakt od Ciebie.

 

Relacje filmowe z konferencji „Wrocławskie Dni Impalntologii

Wrocławskie Dni Implantologii - relacja
http://www.dentowizja.pl/film-Kongres,Wroc%C5%82aw.html

Mycie zębów 7000 m n.p.m - wrażenia Anny Czerwińskiej
http://www.dentowizja.pl/film-Przygoda,,pasja,,wyzwanie.html

Wrocławskie Dni Implantologii
http://www.dentowizja.pl/film-wdi,.html

Osiągnięcia w implantologii - opinie ekspertów
http://www.dentowizja.pl/film-Osiagniecia,w,implantologii,opinie,ekspertow.html

Implantologia dla cierpliwych - wywiad z prof. dr hab. Andrzejem Wojtowiczem
http://www.dentowizja.pl/film-Augmentacja,Wojtowicz.html

"Implantologia wczoraj i dziś" - rozmowa z dr hab. n. med. Marzeną Dominiak
http://www.dentowizja.pl/filmImplantologia,wczoraj,i,dzis,rozmowa,z,dr,hab,n,med,Marzena,Dominiak.html

Wrocławskie Dni Implantologii 2011
http://www.youtube.com/watch?v=9GDz2nRo_Hs

 

Specjaliści z naszego gabinetu stomatologicznego chętnie poszerzają swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w wielu sympozjach naukowych. Cześć z nich jest również organizatorami wielu konferencji, które mają na celu szerzenie nowoczesnych metod leczenia stomatologicznego.