facebook
Facebook
facebook
Tweeter
facebook
Google+

Gabinet stomatologiczny DUO-MED we Wrocławiu

Oferta gabinetu stomatologicznego DUO-MED we Wrocławiu obejmuje usługi z zakresu protetyki, implantologii, leczenia ortodontycznego, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej i estetycznej. Współpracują z nami lekarze-stomatolodzy różnych specjalizacji. Więcej informacji o naszych specjalistach znajdą Państwo poniżej.

Gabinet wyróżniony tytułem „NAJLEPSI W POLSCE”
na łamach rocznika „Stomatologia Polska”
2007/2008

dr hab. Marzena Dominiak, prof. n. med.

Kierownik Katedry i Zakładu
Chirurgii Stomatologicznej
UM we Wrocławiu.
Prezes Dolnosląskiego Oddzialu Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS)
Tel.: 601 758 465
marzena.gabinet@dominiak.net.pl

Marzena Dominiak Lekarz

Prof. Dr Marzena Dominiak

Specjalizacja

chirurgia stomatologiczna, implantologia, periodontologia

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista II stopnia z chirurgii stomatologicznej. Obrona habilitacji w 2010 na Wydziale Lekarsko-Stomatologiczny Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 2008 roku kierownik Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 01.2012 Prezes Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Posiada ponad 90 certyfikatów za kursy szkoleniowe z zakresu implantologii, regeneracji tkanek i periodontologii z renomowanych ośrodków z Polski i zagranicy (Szwajcaria, Niemcy, Stany  Zjednoczone, Włochy). Członek międzynarodowego implantologicznego ośrodka badawczego (Rheinische-Friedrich-Wilhelms University Bonn, Niemcy;  Ernst-Moritz-Arndt-Univeristy of Greifswald, Niemcy; Dentaurum®, Niemcy), doradczej Międzynarodowej Rady Naukowej Firmy Proctel&Gamble (Niemcy).  Autorka ponad 150 publikacji w krajowych i międzynarodowych periodykach naukowych, redaktor 5 książek naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Wygłosiła ponad 150 referatów. Była organizatorem, współorganizatorem i/lub moderatorem Międzynarodowych i Krajowych Konferencji Naukowych Polsce, prowadziła liczne kursy szkoleniowe sygnowane przez Wydział Szkolenia Podyplomowego Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego we Wrocławiu, CMKP, jak i firmy medyczne (np. MIP-Pharma, 3I Biomet, Quintessence Polska, Geistlich). Była kierownikiem i współwykonawcą w sumie 27 projektów badawczych, w tym 12 prowadzonych w ramach międzynarodowych projektów badawczych. Członek OSIS oraz Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

 

Katarzyna Lula Lekarz

Lek. stom. Katarzyna Lula

Specjalizacja

ortodoncja, stomatologia zachowawcza, protetyka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale lekarsko stomatologicznym. Studia ukończyłam w 2006 roku. Od 2008 roku związana z gabinetem DUO-MED. W 2012 rozpoczęłam studia doktoranckie w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej a także specjalizację z ortodoncji na Uniwersytecie w Dreźnie. Zajmuję się zespołowym leczeniem pacjentów ortodontyczno-protetyczno-implantologicznym.

thumb
thumb
thumb
thumb

 

Ilona Fleischer Lekarz

Lek.stom.
Ilona Fleischer

Specjalizacja

protetyka, stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza z endodoncją, leczenie pod mikroskopem

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m. in. Pod okiem Profesor Dominiak. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncja ( także pod mikroskopem), protetyce, implantoprotetyce, stomatologii dziecięcej a także w leczeniu dzieci i dorosłych w znieczuleniu ogólnym. Prywatnie mama Oli, wolne chwile poświęca na aktywny wypoczynek na wodzie i dwóch kółkach, zimą -  na nartach.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

 

Monika Puzio Lekarz

Lek.stom. Monika Puzio

Specjalizacja

implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, endodocja pod mikroskopem

Ukończyła studia lekarsko-stomatologiczne w 2004 r. we Wrocławiu. Nieustannie kształci się biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach. Obecnie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Prowadzi badania międzynarodowe w tematyce implanto-protetycznej. Tematem Jej  pracy doktorskiej jest  Porównawcza ocena wybranych metod augmentacji dziąsła zrogowaciałego przed i po leczeniu implantologicznym w przednim odcinku szczęki i żuchwy. Dzięki projektom, które prowadzi wraz z prof. Dominiak Marzeną, nasi pacjenci mogą się cieszyć pełnym uśmiechem. Poza godzinami pracy przygotowuje się do kolejnych zmagań w górach. „ To spełnianie marzeń sprawia, iż życie jest tak fascynujące.”

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

 

Agnieszki Kukawczynskiej-Chwalek Lekarz

Lek.stom.Agnieszka Kukawczyńska-Chwałek

Specjalizacja

Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja.

Specjalizuje sie w stomatologii zachowawczej z endodoncją ( także pod mikroskopem)

 

Agnieszka Mojżesz

Agnieszka Mojżesz


asystentka

Z gabinetem stomatologicznym DUO-MED związana jestem od 6 lat, przez ten czas wyspecjalizowałam się w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych i w leczeniu w znieczuleniu ogólnym. Posiadam dyplom asystentki stomatologicznej, przez cały czas zgłębiam swoją wiedze na kursach i szkoleniach.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

 

Justyna Kossakowska

Justyna Kossakowska


pielęgniarka, higienistka

Z zawodu pielęgniarka i higienistka stomatologiczna. Absolwentka Collegium Medicum UJ
w Krakowie, ukończyła studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo. Jest również absolwentką Policealnej Szkoły Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu na kierunku higienistka stomatologiczna. Posiada dyplom ukończenia Menedżerskich Studiów Podyplomowych na UE we Wrocławiu. W gabinecie DUO–MED Stomatologia pracuje z lekarzami na „4 ręce”, przeprowadza zabiegi z zakresu higienizacji, instruktażu higieny jamy ustnej, asystuje przy zabiegach takich jak: endodoncja pod mikroskopem, stomatologia zachowawcza, chirurgia, implantologia i protetyka.

 

Marzena Kudlinska

Marzena Kudlińska


asystentka

Higienistka, asystentka stomatologiczno-implantologiczna. Posiadam dyplom asystentki stomatologicznej, swoją wiedzę poszerzam na licznych kursach i szkoleniach.

thumb
thumb
thumb

 

Wioleta Ciach

Wioleta Ciach


higienistka

Absolwentka  Medycznego studium zawodowego ,gdzie uzyskałam tytuł technika protetyki. Swoja edukacje kontynuowałam na wydziale  promocji zdrowia   w szkole wyższej oraz   ukończyłam  szkole higienistek  stomatologicznych. Swoje  kwalifikacje  podnosiłam na licznych kursach i szkoleniach. Do  moich obowiązków należy asystowanie przy zabiegach ortodontycznych , chirurgicznych, protetycznych oraz samodzielna higienizacja i wybielanie . W gabinecie pełnie również role asystenta badań rozwojowych.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

 

Klaudia Woźniak

Klaudia Woźniak


pielęgniarka i asystentka stomatologiczna